Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Viac informácií
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

PID regulátor PXE4 formátu 1/16 DIN (48 x 48)

PID regulátor PXE4 formátu 1/16 DIN (48 x 48)

27.04.2017

PXE4 je jednoduchý, ekonomický regulátor, určený pre najjednoduchšie úlohy, napriek tomu je vybavený precíznymi regulačnými algoritmami, ktoré je jednoduché používať. Ponúka štandardné funkcie ako je dvojpolohová, PID alebo fuzzy regulácia, s automatickou optimalizáciou regulačných parametrov.

Fuji PXE4