Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Viac informácií
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

O spoločnosti

O spoločnosti

Spoločnosť easytherm.sk s.r.o. bola založená v roku 2001. Od začiatku bola naša spoločnosť zameraná na dodávky zariadení pre priemyselné tepelné procesy. Postupne sme ponuku rozširovali o ďalšie produkty meracej a regulačnej techniky ako snímače tlaku, prietoku, vlhkosti, CO2 atď. Okrem dodávok komponentov meracej a regulačnej techniky sme dodávateľmi zariadení pre tepelné spracovanie a meranie procesných veličín v priemysle podľa požiadaviek zákazníka od návrhu až po spustenie v prevádzke.


Kto sú naši dodávatelia?

Aby sme dosiahli výhodných obchodných podmienok, vo väčšine prípadov nakupujeme priamo u špecializovaných výrobcov. Skrátenie cesty tovaru od výrobcu k zákazníkovi sa premieta do pružnosti a cien. Okrem renomovaných, svetovo známych výrobcov, spolupracujeme s tými menej nápadnými ale o to zaujímavejšími, ktorí sú dostatočne technologicky vybavení a dokážu ponúknuť kvalitu za priaznivú cenu. Naše produkty sú vyrábané v krajinách EÚ, USA a Japonsku.


Kto sú naši zákazníci?

Tepelne spracovanie materiálov sa vyskytuje vo všetkých oblastiach priemyslu a tak je to aj s našimi partnermi. Od spracovania gumy, plastov, kovov, výroby polovodičov, skla, keramiky, cez strojárenský, potravinársky a nápojový priemysel, chemickú , automobilovú alebo leteckú výrobu. Výrobné i servisné organizácie, OEM, projektanti a systémový integrátori, školstvo a veda. Od najmenších firiem, cez stredné podniky, až po nadnárodné koncerny.


Čo pre Vás môžeme urobiť?

Okrem bezchybného zásobovania výroby a udržiavanie dohodnutých skladových zásob ponúkame jednorázové dodávky pre opravy a rekonštrukcie a dodávky prototypov pre výskum a vývoj. Nech sa jedná o konzultačné riešenia, pružné dodávky kusových množstiev pre testovanie alebo dosiahnutie výhodných cien pre pravidelné odbery, naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na technickú i cenovú podporu od nás i od našich dodávateľov. Úzka spolupráca s lídrami z odboru nám otvára prístup k najnovším technickým poznatkom. Naším zákazníkom potom môžeme ponúknuť integrované skúsenosti naprieč niekoľkými špecializovanými odbormi.