O spoločnosti

O spoločnosti

Spoločnosť easytherm.sk s.r.o. bola založená v roku 2001. Od začiatku bola naša spoločnosť zameraná na dodávky zariadení pre priemyselné tepelné procesy. Postupne sme ponuku rozširovali o ďalšie produkty meracej a regulačnej techniky ako snímače tlaku, prietoku, vlhkosti, CO2 atď. Okrem dodávok komponentov meracej a regulačnej techniky sme dodávateľmi zariadení pre tepelné spracovanie a meranie procesných veličín v priemysle podľa požiadaviek zákazníka od návrhu až po spustenie v prevádzke.


Kto sú naši dodávatelia?

Aby sme dosiahli výhodných obchodných podmienok, vo väčšine prípadov nakupujeme priamo u špecializovaných výrobcov. Skrátenie cesty tovaru od výrobcu k zákazníkovi sa premieta do pružnosti a cien. Okrem renomovaných, svetovo známych výrobcov, spolupracujeme s tými menej nápadnými ale o to zaujímavejšími, ktorí sú dostatočne technologicky vybavení a dokážu ponúknuť kvalitu za priaznivú cenu. Naše produkty sú vyrábané v krajinách EÚ, USA a Japonsku.


Kto sú naši zákazníci?

Tepelne spracovanie materiálov sa vyskytuje vo všetkých oblastiach priemyslu a tak je to aj s našimi partnermi. Od spracovania gumy, plastov, kovov, výroby polovodičov, skla, keramiky, cez strojárenský, potravinársky a nápojový priemysel, chemickú , automobilovú alebo leteckú výrobu. Výrobné i servisné organizácie, OEM, projektanti a systémový integrátori, školstvo a veda. Od najmenších firiem, cez stredné podniky, až po nadnárodné koncerny.


Čo pre Vás môžeme urobiť?

Okrem bezchybného zásobovania výroby a udržiavanie dohodnutých skladových zásob ponúkame jednorázové dodávky pre opravy a rekonštrukcie a dodávky prototypov pre výskum a vývoj. Nech sa jedná o konzultačné riešenia, pružné dodávky kusových množstiev pre testovanie alebo dosiahnutie výhodných cien pre pravidelné odbery, naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na technickú i cenovú podporu od nás i od našich dodávateľov. Úzka spolupráca s lídrami z odboru nám otvára prístup k najnovším technickým poznatkom. Naším zákazníkom potom môžeme ponúknuť integrované skúsenosti naprieč niekoľkými špecializovanými odbormi.