Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Viac informácií
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

PID regulátory PXF

PID regulátory PXF

27.04.2017

Nový rad regulátorov PXF sa vyznačuje jasnejším a čitateľnejším 4-farebným displejom, menšou vstavanou hĺbkou a väčšou funkcionalitou za priaznivú cenu.
Sú vhodné pre jednoduchšie ale aj zložitejšie regulačné procesy kde sa vyžaduje vysoká rýchlosť a presnosť ako je riadenie regulačných ventilov. Sú vybavené univerzálnym vstupom pre termočlánky, Pt100, napäťové a prúdové signály. Okrem štandardných funkcií ako dvojpolohová alebo PID regulácia, ponúkajú aj funkcie automatickej optimalizácie regulačných parametrov, fuzzy algoritmus, paletu ôsmich PID parametrov, programovú reguláciu v 64 krokoch typu nábeh/výdrž, diaľkové riadenie žiadanej hodnoty, riadenie motorového ventilu atď. Digitálnymi vstupmi (max. 5) je možné ovládať širokú škálu funkcií. Prístroje sú vybavené konfiguračným portom a voliteľne komunikačnou linkou RS485 s protokolom Modbus RTU, ktorá umožnuje komunikáciu medzi daľšími regulátormi (master/slave) alebo komunikáciu s nadradeným systémom (PLC, PC,..).

Fuji PXF4
Fuji PXF5
Fuji PXF9