Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie. Viac informácií
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

HTP201 - kompaktná sonda vlhkosti a teploty s analógovými výstupmi

HTP201 - kompaktná sonda vlhkosti a teploty s analógovými výstupmi

HTP201 je kompaktný vlhkostný a teplotný snímač s analógovými výstupmi. Vynikajúci pomer cena/výkon, robustné prevedenie a vysoká teplotná odolnosť robia z HTP201 ideálne riešenie na meranie vlhkosti a teploty v širokom rade aplikácií. Nadväzuje na úspešné typy EE060 a EE061.

Meranie s patentovanou technológiou senzora
Vlhkostný a teplotný senzor E+E s ochranným povlakom a utesnenými spájkovacími plôškami zaisťuje dlhodobú presnosť sondy HTP201 v celom meracom rozsahu, a to aj v prašnom a znečistenom prostredí. Inovatívny dizajn PCB vo vnútri sondy výrazne znižuje nežiaduce samo-zahrievanie.


Univerzalita a odolnosť
Vysoká odolnosť proti vonkajším vplyvom je dosiahnutá kombináciou kompletne zakrytej elektroniky a E+E snímacieho prvku vlhkosti a teploty, popísaného vyššie. Polykarbonátové alebo nerezové telo sondy s krytím IP65 a integrovaný kábel alebo konektor so závitom robia z HTP201 univerzálne čidlo použiteľné aj v náročných podmienkach.


Analógové výstupy
Meraná hodnota vlhkosti a teploty je k dispozícii na dvoch analógových napäťových (0-1 V, 0-5 V alebo 0-10 V) alebo prúdových (4-20 mA) výstupoch. Okrem toho môže byť sonda HTP201 pasívnym teplotným výstupom (4vodičový), čo z nej v kombinácii so širokým rozsahom pracovnej teploty a napájacieho napätia robí skutočne univerzálny vlhkostno-teplotný snímač.


Vlastnosti / výhody

 • Skvelý pomer cena/výkon
 • Široký rozsah pracovnej teploty -40…80 °C (-40…176 °F)
 • 2 × analógový napäťový (0-1/5/10 V) alebo prúdový (4-20 mA) výstup
 • Utesnené spájkovacie plôšky a patentovaná technológia vlhkostno-teplotného senzora
 • E+E ochranný povlak senzora pre zvýšenie odolnosti voči hrdzi, prachu a chemickému znečisteniu
 • Úplne zakrytá elektronika
 • Nerezové alebo polykarbonátové telo
 • Niekoľko dĺžok pripojovacieho kábla
 • Konektor M12x1 so štandardizovaným zapojením
 • Voliteľný pasívny teplotný výstup
 • Kalibračný list podľa DIN EN 10204 - 3.1 súčasťou
Vyžiadať cenovú ponuku

Dokumentácia

datasheet_HTP201.pdf 1,08 MB

Katalógový list HTP201